RSS FEED
Наш банер
НАШІ друзі
Статистика
Besucherzahler mail order russian
счетчик посещений

Категорія ‘Новини’

Молода нація на Книжковому Арсеналі

Стрімко наближається головна книжкова подія не лише столиці, а й усієї країни – Книжковий Арсенал!
Серед виру подій, зустрічей, дискусій, презентацій протягом п’яти днів (30.05 – 3.06.2018) кожен відвідувач знайде щось своє, до душі – але в жодному разі не пропустить стенд Смолоскип, де буде й Молода нація! :)
Читайте програму, складайте графік відвідування і список бажаних книжок – і заходьте до нас! :)

https://artarsenal.in.ua/uk/knyzhkovyj-arsenal/programa/

СУМУЄМО. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

18 вересня 2017 року, на 93 році життя, відійшов у вічність засновник та багаторічний Президент Міжнародного Благодійного Фонду “Смолоскип”, Голова видавництва “Смолоскип”, меценат, інтелектуал і подвижник Осип Зінкевич.

Працівники Фонду і Видавництва глибоко сумують через цю непоправну втрату та висловлюють щирі співчуття родині пана Осипа. Пам’ять про нього триватиме у наших серцях вічно.

ЮВІЛЕЙ АЛЬМАНАХУ “МОЛОДА НАЦІЯ”

Шановні друзі!

З приємністю повідомляємо вас, що наш чудовий альманах “Молода нація” досяг вельми поважного віку. 20 травня у будинку МБФ “Смолоскип” відбулося урочисте відзначення ювілейного (50-го) випуску “Молодої нації” та презентація сайту альманаху “Молода нація”.  Також молодими науковцями було проведено “круглий стіл” на тему: “Україна у пошуках ідентичності: перспективи та суперечності”.

За підсумками “круглого столу” планується видання спеціального випуску альманаху “Молода нація” (учасникам нагадуємо, що матеріали доповідей слід подати до 20 червня поточного року).

Докладний звіт про ці заходи чекайте найближчим часом.

У ДОБРУ ПУТЬ

Сайт Молодіжного політологічного журналу видавництва “Смолоскип” “Молода нація” запущено!