RSS FEED
Наш банер
НАШІ друзі
Статистика
Besucherzahler mail order russian
счетчик посещений

Категорія ‘Новини’

Молода нація на Книжковому Арсеналі

Головна для всіх бібліофілів-книголюбів подія стрімко наближається – це неперевершений VІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»!
З 17 по 21 травня у Мистецькому Арсеналі пройде VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», що об’єднує літературу й мистецтво, представляє новинки понад 150 видавництв, Секцію ілюстраторів, а також запрошує відвідати авторські, тематичні програми та спецпроекти, сформовані кураторською командою спеціально запрошених незалежних молодих критиків, культурних менеджерів та відомих письменників. Фестиваль презентує розширену міжнародну програму, у якій запланована участь понад 50 відомих письменників, літературних діячів та митців із США, Канади, Великобританії, Японії, Швейцарії, Норвегії, Швеції, Німеччини, Франції, Польщі, Латвії, Чехії, Грузії, Бельгії, Румунії та інших країн. У 2017 році Книжковий Арсенал також започатковує традицію запрошення до України великих світових літературних фестивалів. Першим гостем у межах цієї спецпрограми стане Бірмінгемський літературний фестиваль (за ініціативи Британської Ради в Україні).
Виставки Книжкового Арсеналу глибше розкривають фокус-тему Книжкового Арсеналу – «Енеїда Базилевича» (про витворення «козацького міфу» у першому українському графічному романі), «Один кілометр Перцю» (про радянську специфіку сміху), «Вернер Клемке. Нестандарт», «Оноре Дом’є – батько французької карикатури» (про німецьку і французькі особливості карикатур), Андрій Сагайдаковський «Слухай уважно» (іронічне висміювання повсякдення), виставка плакатів молодих графічних дизайнерів «Сміх.Страх.Сила», міжнародна виставки ілюстрації «До речі, життя чудове», організовану Клубом ілюстраторів Pictoric.
Ну й, традиційно, на вас завжди гостинно чекає стенд видавництва Смолоскип з неперевершеними книжками та нашим альманахом Молода нація! Приходьте і насолоджуйтеся інтелектуальним, дотепним, влучним, розкішним українським друкованим словом! :-)
Програма “КА – 2017″: https://artarsenal.in.ua/…/knizhkovij…/festival-2017/rozklad

ЮВІЛЕЙ АЛЬМАНАХУ “МОЛОДА НАЦІЯ”

Шановні друзі!

З приємністю повідомляємо вас, що наш чудовий альманах “Молода нація” досяг вельми поважного віку. 20 травня у будинку МБФ “Смолоскип” відбулося урочисте відзначення ювілейного (50-го) випуску “Молодої нації” та презентація сайту альманаху “Молода нація”.  Також молодими науковцями було проведено “круглий стіл” на тему: “Україна у пошуках ідентичності: перспективи та суперечності”.

За підсумками “круглого столу” планується видання спеціального випуску альманаху “Молода нація” (учасникам нагадуємо, що матеріали доповідей слід подати до 20 червня поточного року).

Докладний звіт про ці заходи чекайте найближчим часом.

У ДОБРУ ПУТЬ

Сайт Молодіжного політологічного журналу видавництва “Смолоскип” “Молода нація” запущено!