RSS FEED
Наш банер
НАШІ друзі
Статистика
Besucherzahler mail order russian
счетчик посещений

Петро ВОЗНЮК. ІСЛАМСЬКИЙ ВЕКТОР УКРАЇНИ

5 коментарів до статті “Петро ВОЗНЮК. ІСЛАМСЬКИЙ ВЕКТОР УКРАЇНИ”

 • Зураб:

  Щодо електоральних перспектив ісламістів автор, напевне, дещо перебільшив. Аби сподіватися на успіх в Україні, прибічники “справедливості по-ісламські” (якщо такі справді б знайшлися з-поміж організованих політичних сил)повинні якраз жодним чином не афішувати своїх релігійних орієнтирів. Але краще вже “згустити фарби”, ніж недооцінити хоча б один із потенційних чинників розвитку суспільно-політичної ситуації. Для антисистемників-одинаків практично у будь-якій країні (за винятком хіба що Ізраїлю) іслам сьогодні дійсно є однією з найбільш привабливих світоглядних альтернатив, а його концепція “священної війни” – керуванням до дії. Потенційні наслідки цього не можна не враховувати.

 • Волхв:

  Лише шанування Рідних Богів може убезпечити народи Європи від експансії ісламу – найзавершенішої форми монотеїстичного мракобісся.

 • Або ти мракобіс або лібераст. Я – мракобіс!
  Яких “Рідних богів”? З яких джерел ви будете вчитися шанувати “Рідних богів”?

 • Старий рокер:

  Алі, а що, ті, хто моляться “рідним богам, автоматично – “ліберасти”?! О_о_о… Як вже закоцали ці тягнибаксівські донцовсько-міхновці…

 • Utovass:

  Автор даремно наганяє паніку: в Україні немає загрози ісламізму. Татари мають не той менталітет – їх цікавить, як і решту українців, мирне життя на рідній землі, а чужі сюди не приїдуть.

Коментувати: