RSS FEED
Наш банер
НАШІ друзі
Статистика
Besucherzahler mail order russian
счетчик посещений

Катерина ПЕТРИЧЕНКО. СИМОН ПЕТЛЮРА І ОТАМАН ЗЕЛЕНИЙ (Д. ТЕРПИЛО): ЕТАПИ ВЗАЄМОДІЇ ТА ЇХНІЙ ВПЛИВ НА ПРОЦЕСИ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ

7 коментарів до статті “Катерина ПЕТРИЧЕНКО. СИМОН ПЕТЛЮРА І ОТАМАН ЗЕЛЕНИЙ (Д. ТЕРПИЛО): ЕТАПИ ВЗАЄМОДІЇ ТА ЇХНІЙ ВПЛИВ НА ПРОЦЕСИ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ”

 • Кирило:

  Цікавий матеріал, дякую! На жаль, увага до цих постатей зовсім не “неабияка”: якщо Петлюру хоч згадують до річниць подій, то Зеленого та ін. діячів точно загнали на маргінеси… Науково-практична конференція – в школі?!! Чому не в Інституті історії, нац. пам’яті тощо?! Де інтерес профільних установ? Указ Президента – папірець без реалізації. Де зібрання творів Петлюри за роки незалежності силами Ін-ту літератури, де зусилля численних фондів, грантоїдів, “митців”?! От поки не буде відповіді на ці “риторичні” питання, все залишатиметься на допотопному рівні…

 • Олександр:

  Петлюра і Зелений – це видатні постаті української історії. Етапи їхньої взаємодії можуть бути зразком для нинішнього покоління борців за національну Україну.

 • Ірина:

  Дуже цікава стаття. Дізналась багато нового про стосунки Петлюри і Зеленого та етап їх співпраці.

 • Ковбой:

  “Отаманщина” завжди була бідою України – всяк хоче діяти на власний розсуд, а не для користі справи країни… Треба враховувати негативний досвід попередників, аби його не повторювати.

 • B`Orman:

  Очень интересная статья. Много интересных фактов, которые, для меня лично, стали откровением. Нужная статья, своевременная. Исторический пример для теперешних “слуг народа”. И очень порадовало, что память об этих людях жива до сих пор. Спасибо Вам Екатерина за статью!!!

 • дмитро:

  Интересные исторические открытия: оказывается, в 1919 г. уже было советское правительство, при том что сам СССР образовался в 1922 г.

 • That’s an apt answer to an innseretitg question

Коментувати: